Hizmetlerimiz

BATUBER, tecrübeli ve eğitimli teknik kadrosu ile günün 24 saati müşteri adresinde hizmet verebilmektedir.BATUBER, Makina sektöründe yedek parça, servis ve satış sonrası hizmetlerinde faaliyetlerini Ege Bölgesi- İzmir’de sürdürmektedir.Geniş bir stok ve müşteri portföyüne sahip olan BATUBER, İzmir’de 250m2 arsa üzerinde kurulu 150m2 kapalı alanda satış sonrası hizmetler atölyesi

In case you have always desired to turn it and have a writing talent why not think about using a writing service for the essay writing? There are many writing businesses that provide support for this goal. paper writer Most of these businesses have high quality authors who are experienced in delivering quality work. The best part is that these services offer help at rates that are affordable. An individual can employ a writing service and needs that they might have. The service has no cost, making it an alternative for the students who want to research their writing talent in a manner that is professional.

100m2 büro ile marin ve jeneratör sektöründe müşterilerine en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.BATUBER, LIUGONG Yetkili Servisi dir.Makinalarının satışı sonrasındaki en önemli aşaması düzenli Servis ve Yedek Parça Hizmetidir. BATUBER olarak, İzmir’de müşterilerimize istedikleri her anda ister atölyemizde isterlerse yerinde 7 gün 24 saat servis anlayışı ile destek verebilmekteyiz..